Home / Slider / Омладинска изложба Србије – резултати
rezultati-600x3301

Омладинска изложба Србије – резултати

Преузимање фајла ►►►

Rezultati

Omladinske izložbe fotografija Srbije

Ivanovo 2017

 

 

 

A (do 16 godina)           I nagrada      Emilia Moholi             –Dno

II nagrada       Maria Balog               –Žmurke

III nagrada      Andrea Mađarov      –U pazar

 

pohvala      Vanja Jarkovački        –Pogled i prepreke

pohvala       Đurđa Srdanović       –Nađa

pohvala       Ana Lečei                     –Ukrašeni put

pohvala      Petra Mujović              –Čekanje

pohvala      Simeon Karanović     –“Intimite”

 

nagrada za kolekciju  Aleksandra Dudaš  –Polivač;Polivanje;Čekanje;Samac

 

 

 

 

B (do 21 godine)          I nagrada     Anđela Stanić            –Boy

 

II nagrada     Emilia Varga             –Going home

II nagrada     Igor Kazakov            –Zima

 

III nagrada   Danica Milojević       –Bore života

III nagrada   Miloš Radovanović  –Odraz

 

pohvala        Irena Čučković          –Ćuprija na Drini

pohvala       Nataša Pirkov             –Ringišpil

pohvala       Matej Đorđević          –Pavle 3

pohvala       Matija Jevtić               –“crno-beli SVET”

pohvala       Igor Gudalović          –Scena

 

nagrada za kolekciju Ružica Ristivojević

Ružica_Ristivojević_1; Ružica_Ristivojević_2; Ružica_Ristivojević_3

 

 

 

Beograd,                                                                                Selektor:

04.10.2017.

Branislav Strugar

 

Primljeni radovi kategorija A (do 16 godina)

 

Arsić Danijel                 -Zvezda

-Prodavačica 1

-Prodavačica 2

 

Balog Maria                  -Ogledalce, ogledalce…

-Popodnevna kafica

 

Dragićević Milica         -Bez naziva 2

 

Đikić Ana                      -Jesen na kanalu 1

-Jesen na kanalu 2

-Jesen na kanalu 3

 

Đuričić Danijela          -Suton1

 

Gojković Aleksa         -Park 4

 

Grujin Miloš                -Računica

 

Ilić Teodora                  -Brod

-Galeb

-Kroz izlog

 

Jošić Aleksandra        -Hi

 

Kele Andrea                -Stapanje

 

Kordić Sofija                -Bez naziva 2

 

Kuzeljević Katarina        -Kad lišće pada

 

Mađarov Andrea     -Čudovište

 

Marina Računica        -Silaz

 

Matejić Jana                  -Senka

 

Mihajlović Sara           -Napušten Prozor

-Drvored

 

Miletić Jovan                -Skok

 

Mišković Magdalena     -Buđenje

 

Mujović Petra              -U mislima

 

 

Nemet Livia                  -Običaji

-Baka Marija

 

Nenadić Teodora       -Odrazi

 

Pavlović Andrej             -Bez naziva 3

 

Radaković Rastko      -Crvena jakna

-Samoća

 

Rakićević Nađa            -Bez naziva 3

-Bez naziva 6

 

Ristovski Katarina     -Katarina _Ristovski_2

 

Srdanović Đurđa        -Oči

-Multiplikacija

 

Stanovčić Nađa            -Vodopad Ripaljka

-Za danas gotovo

 

Stojanović Mina         -Arhitektura

 

Stojiljković Dragana –Tuga

 

Stokrp Miloš                -Transport

 

Štrak Aleksandra       -Na pragu

 

Vasić Jana                   -Povrtarka

 

Veličković Isidora     -Veličković_Isidora_6

 

Veličković Milica         -Ptica koja hoda

 

Vlahović Lola                -Bez naziva 2

-Bez naziva 4

-Bez naziva 5

 

Vuković Martina         -U prozoru

-Odmor

-Brige

 

 

 

 

 

 

 

Primljeni radovi kategorija B (do 21 godine)

 

Ančić-Vasić Tijana      -Dijagonala u fotografiji

-Brod na pučini

 

Čučković Irena            -Ogledalo

-Boat on the river

 

Dopuđ Nikola              -Mi

 

Graovac Dimitrije      -Mihaela I

 

Gudalović Igor             -Portret

-Mrak

-Labudica

 

Hilko Emilija                -Hilko_Emilija 3

 

Janković-Bočković Eva   -Bezbednost

-Nepoznato

 

Jevtić Matija                 -“Pogled na slobodu

-“Put ka centru”

 

Jovanov Marko            -Jovanov_Marko_3

-Jovanov_Marko_4

 

Jovanović Petar           -Bljesak u radu

-Začuđenja

 

Jovanović Vasilija       – Cat’s Gang

 

Kazakov  Igor             -Baka Dragica

 

Keser Vanja                  -Most

-Apstrakcija

 

Kozlina Nemanja        -Vreme

 

Krulj Ivana                   -Autoportret

 

Marinković Ivana     -Ukras sveta

 

Marjanović Tatijana  -Slikarka

 

Mijatović Marko        -More

 

Milojević Danica         -Senke iz prošlosti

Nedeljković Ivana       -Ptice

-Čekanje

-Ribarenje

 

Radovanović Miloš     -Senka2

-Kontra senka

-Izlaz

 

Stamenković Martin   -Fuck Your Standards

-Born This Way

Stanić Anđela               -Samoća

 

Stanković Nikola        -Natural tunnel

-Mirror

-Dance in the dark

 

Stojanović Dobrivoje   -Tama

-Pokret

-Duša

 

Terek Gabriela             -Sam

-Zapušteno

-Žeđ

 

Tomić Sandra               -Zraci

-Sestra

-Iza zavese

-Zimski pejzaž

-Izmaglica

 

Varga Emilia                 – The Walhalla